(17/07/2024) עלו היום לאתר 9 סמינריונים 2 תזות 2 מאמרים

כיצד התחלנו

אוצר אקדמי החל את פעילותו בשנת 2012, במטרה לאפשר לסטודנטים, חוקרים, אקדמאים למכור ולרכוש מידע אקדמי ואיכותי.

אוצר אקדמי הינו מאגר מידע אקדמי, מעין ספריית אונליין “E-Library”, המכילה עבודות אקדמיות, עבודות סמינריוניות, עבודות גמר וסיכומי מאמרים אקדמיים, שנועדו לתת השראה ולשמש כחומר עזר לסטודנטים או לכל אדם המעוניין לרכוש ולקבל מידע.

אוצר אקדמי משמש כמו”ל בשביל סטודנטים הכותבים עבודות אקדמיות ומאפשר להם לפרסם את פרי יצירתם ולהנות מתמלוגים (בכסף). לאוצר אקדמי כפלטפורמה ותיקה וידועה יש את היכולת לחשוף את העבודות למספר רב של מתעניינים, ובכך לשתף אנשים נוספים ברעיונות ובחומרים הכתובים.

איפה אנחנו היום

אוצר אקדמי היום הוא האתר הראשון והמוכר ביותר בתחום, בו ניתן למצוא ולרכוש מידע ותוכן אקדמי מקורי ואיכותי. אנו גאים לתת שירות לאלפי לקוחותינו שהפכו אותנו למאגר תוכן אקדמי דיגיטלי המוביל בישראל. בקצב גדילה משמעותי של כ- 60 עבודות אקדמיות וסיכומי מאמרים אקדמיים שעולים לאתר כל חודש.

מה אנחנו מציעים

לכותבים – אנו מציעים לכם להעלות ולאחסן את עבודותיכם במאגר שלנו שזוכה לתפוצה רחבה במישורים רבים ולקהלים שונים ומגוונים. העבודות שלכם וכך גם אתם תזכו לחשיפה מירבית ויוכלו לעשות בהן שימוש חוקרים המתעניינים בנושא שעליו כתבתם, סטודנטים שרוצים לקבל השראה ורעיונות מעבודתכם כדי לכתוב את עבודתם או כל אדם אשר חפץ ומתעניין בנושא העבודה שכתבתם ומעוניין להעמיק ולהעשיר את ידיעותיו. לכו תדעו, אולי תקבלו גם איזו הצעת עבודה או שת”פ. בנוסף תקבלו על עבודתכם תמלוגים כספיים, על כל עבודה שתימכר תקבלו 40% עבור ארבעת המכירות הראשונות. תינתן לכם גישת משתמש למערכת שלנו ושם תוכלו לעקוב אחרי המכירות שלכם, תמלוגים שנצברו, תוכלו גם להעלות עבודות חדשות ועוד..

לרוכשים – תוכלו לבצע חיפוש של תוכן אקדמי איכותי, לפי נושא, תחום מסויים, קטגוריה, מילות מפתח ועוד. הרכישה מתבצעת בצורה פשוטה ובתוך מספר דקות תקבלו את החומרים שהזמנתם למייל.

סיוע בכתיבת עבודה מקורית ללא סיכונים מיותרים!

כנסו עכשיו! הצטרפו לאלפי סטודנטים מרוצים. מצד אחד עבודה מקורית שלכם ללא שום סיכון ומצד שני הקלה משמעותית בנטל.